Galatasaray Spor Kulübü Su Sporları Şubeleri 14. Haber Bülteni  Partizan Belgrad ile 5-5 berabere kalan sutopu takımımız.

KÜREK                                                        01.10.2012

Kürek Sezonunu Açtık

  

Galatasaray Kürek Şubesi, Başkan Ünal Aysal’ın katılımıyla 2012-2013 sezonunu açtı.

Geçtiğimiz yıl Türkiye Şampiyonası’nda kızlar da dahil olmak üzere Büyük A kategorilerinin tamamında zirveye oturan, aynı şekilde Gençler kategorilerinde de hem Türkiye Kupası’nı hem de Türkiye Şampiyonası’nı kazanan Kürek şubemiz çalışmalarına start verdi.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal’ın yanı sıra Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, su sporlarından sorumlu Yönetim Kurulu üyemiz Semih Haznedaroğlu, Kürek Şubesi Başkanı Emir Turgan ve uzun yıllar yönetim kurullarımızda tesisleşme ile yaptığı çalışmalarla öne çıkan TFF Eski Başkanı Özkan Olcay’ın da
katıldığı açılışta sporcularımız da hazır bulundu.

Organizasyon, geçtiğimiz yıl şubemize dünyanın en gelişmiş teknesinden 15 adet kazandıran Ünal Aysal’ın kendi adını taşıyan tekne önünde yapılan fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 ——————————————————————-

 

Avrupa Kürek Şampiyonası Finali

 

İtalya-Varese parkurunda 14-16 Eylül 2012 tarihinde yapılan 6. Avrupa Kürek Şampiyonasında Bayan İki Tek Dümencisiz ekibimiz Final A yarışında altıncı oldu. Bu netice ile bayan takımımız Türkiye Kürek tarihinde ilk kez Büyük Bayanlar Kategorisinde bir Avrupa Şampiyonası’na katılan ve Final A çeken ekip oldu.
36 ülkenin 448 sporcu ile katıldığı şampiyonada ülkemizi temsil eden kulübümüz sporcularımız Luchian Anca – Geanina Zlavog ikilisi ve antrenörümüz Ana Maria Apachitei’yi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

——————————————————————

Avrupa Kürek Şampiyonaları Tarihçesi

Kürek Avrupa Şampiyonaları ilk olarak 1873 yılında organize edildi. 1892 yılında FISA’nın kurulması ile birlikte bütün üye federasyonların katıldığı bir şampiyona haline geldi. Savaş yıllarında verilen kısa bir aradan sonra devam edildi. 1954 yılında Bayanlar kategorisi yarışmalara dahil edildi. 1962 yılında ilk olarak her dört yılda bir yapılmak üzere Dünya Şampiyonaları organize edildi. Aradaki yıllarda yapılan Avrupa Şampiyonaları dünyadaki bütün takımların katıldığı ama adı Avrupa Şampiyonası olan yarışlar haline dönüştü. 1969 yılındaki şampiyonada Avrupa 12. olan İki Çifte ekibimiz Erdinç Karaer – Celal Gürsoy ikilisi Amerika’dan Japonya’ya kadar bütün ülkelerin yarıştığı bir organizasyonun içindeydiler. Örneğin o yıl Avrupa Şampiyonasında Tek Çiftede “Arjantin’li” Demiddi birinci olmuştu.  1974 yılından başlayarak bu hata düzeltilerek Dünya Şampiyonaları her yıl yapılmaya başlayınca Avrupa Şampiyonaları yarış takvimlerinden kaldırıldı. Otuz yıllık bir aradan sonra artan Avrupa Devletleri ve katılımcı sayısı üzerine 2007’de Avrupa Şampiyonaları tekrar organize edilmeye başlandı.

2011 yılından başlayarak da Gençler Avrupa Şampiyonaları yapıldı. 2012 yılı Gençler Avrupa Şampiyonasında kulübümüzün Genç Dört Tek Dümencisiz ekibi Koray Koçak–Onur Kayacan–Caner Çelik–Deniz Karadayı (Antrenör: Mehmet Mumcuoğlu) milli forma ile Avrupa beşincisi oldu. Tek Çifte sınıfında yarışan Burak Acar ise Final B yarışında altıncı oldu.

Büyükler kategorisinde ilk olarak 2007 yılında Polonya-Poznan’da yapılan şampiyonaya ülke olarak katılmadık. 2008 yılında Yunanistan-Schinias Parkurunda Erkekler Tek Çiftecimiz Özkan Özdek Final C’de üçüncü oldu, Erkekler İki Tek Dümencisiz ekibimiz Egemen Artık–Hasan Özcan Final B’de dördüncü oldu ve Hafif Kilo Dört Tek Dümencisiz ekibimiz Hakan Özcan-İsmail Özgür–Barbaros Gözütok–Murat Türker Final A’da beşinci oldu. 2009 yılında Beyaz Rusya-Brest ve 2010’da Portekiz-Montemor O Velho yarışlarına katılmadık. 2011 Bulgaristan Plovdiv’de Hafif Kilo İki Çifte ekibimiz Barbaros Gözütok-Bayram Sönmez Final B’de üçüncü oldular. 2012’de İtalya-Varese parkurunda yapılan 6. Avrupa Şampiyonasına tarihimizde ilk olarak bir bayan ekibimiz katıldı. Kulübümüzün sporcularından Luchian Anca–Geanina Zlavog İki Tek Dümencisiz ekibiantrenörümüz Ana Maria Apachitei ile katıldıkları şampiyonada Final A’da altıncı oldular. Milli takımımızın diğer ekibi Erkekler Dört Tek Dümencisiz ekibi Final B’de dördüncü oldular.

Tarihçeyi oluşturmakta yardımcı olan eski sporcumuz Yalçın Özcan’a teşekkür ederim.

 ——————————————————————-

Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz

Büyük Bayan Kürek takımımızın antrenörü Ana Maria Apachitei ile Kulübümüz eski kürekçilerinden Erkut Oğultürk 22 Eylül 2012 tarihinde evlendiler.

Yeni çifte hayatta mutluluklar dileriz.

 ——————————————————————–

SUTOPU

 

Şampiyonlar Ligi Maratonu Başladı

 

Avrupa Sutopu Şampiyonlar Ligi ilk karşılaşmasında takımımız Partizan Belgrad ile 26 Eylül 2012 tarihinde Belgrad Bazan Banjika havuzunda karşılaştı. Son periyoda 5-2 mağlup başlayan takımımız bu periotta arka arkaya üç gol kaydederek maçı 5-5 bitirdi.

Maçın devreleri ve goller aşağıdaki gibi oldu:

1.period: Partizan 1 GS 1

2.period: Partizan 1 GS 0

3.period: Partizan 3 GS 1

4.period: Partizan 0 GS 3

Gollerimizi Korolija 1, Josip Sutaolo 1, Osman Selim Gülenç 1, Jess Aaron Smith 1, Paskovic 1 kaydetti.

Yeni transferlerimizin bünyemizdeki oyuncularla kısa sürede uyum sağlaması sonucu takımımızın Avrupa’da ses getireceğine ve bundan sonraki maçlarımızda da daha başarılı olacaklarına inanıyoruz.  Sporcularımıza ve Antrenörümüz Peter Kovacevic’e önümüzdeki maçlarda başarılar dileriz.

 —————————————————————

Sutopu Şampiyonlar Ligi

Sutopu 2012-2013 Şampiyonlar Ligi Ön Eleme maç fikstürüne göre 26 Eylül 2012 tarihinde başlayıp 27 Şubat 2013’de bitecek olan elemelerde takımımız D Grubu’nda bulunuyor.

Bu guruptaki rakiplerimiz:
A-Hid Szeged (Macaristan)
Partizan-Raiffeisen Belgrade (Sırbistan)
Spandau 04 Berlin (Almanya)
CSM DiGi Oradea (ROU)
Vitbich Vitebsk (Belarus)

Maç fikstürü:
26 Eylül 2012 Partizan-Raiffeisen Belgrade (Sırbistan) – Galatasaray
6 Ekim 2012 Vitbich Vitebsk (Belarus) – Galatasaray
20 Ekim 2012 Galatasaray – Spandau 04 Berlin (Almanya)
14 Kasım 2012 CSM DiGi Oradea (ROU) – Galatasaray
28 Kasım Galatasaray – A-Hid Szeged (Macaristan)
19 Aralık 2012 A-Hid Szeged (Macaristan) – Galatasaray
9 Ocak 2013 Galatasaray – CSM DiGi Oradea (ROU)
23 Ocak 2013 Spandau 04 Berlin (Almanya) – Galatasaray
6 Şubat 2013 Galatasaray – Vitbich Vitebsk (Belarus)
27 Şubat 2013 Galatasaray – Partizan-Raiffeisen Belgrade (Sırbistan)

 

 —————————————————————

Sutopu Avrupa Şampiyon Kulüpler maçları bu sene yeni bir uygulamayla başladı.

İkisi Altılı ve ikisi beşli olmak üzere A’dan D’ye adlandırılmış dört gurup var. Her guruptan ilk dört takım on altılı finalde eleme usulü ile karşılaşacak ve sekizli finale çıkacak.

Takımımız ilk maçlar öncesinde Euro Top Teams listesinde 30. Sıradaydı. Rakiplerimiz listedeki sıralamaya göre Partizan-Raiffeisen Belgrade (2.), A-Hid Szeged (9.), CSM DiGi Oradea (11.), Spandau 04 Berlin (20.), Vitbich Vitebsk (38.) şeklinde yeni sezona başladılar.

Euro Top Teams hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

http://www.eurotopteams.com/waterpolo/club.php

İlk gün maçları sonunda gurubumuzdaki sıralama aşağıdaki gibidir:

Group D Played Won Draw Lost Goales Points
A-HID Szeged (HUN) 1 1 0 0 8:5 3
CSM Digi Oradea (ROU) 0 0 0 0 0:0 0
Galatasaray Spor Kulubu Istanbul (TUR) 1 0 1 0 5:5 1
Partizan Raiffeisen Belgrad (SRB) 1 0 1 0 5:5 1
WF Spandau 04 (GER) 1 0 0 1 5:8 0
Vitbich Vitebsk Region (BLR) 0 0 0 0 0:0 0

———————————————————————-

YELKEN

Pirat Ligi Şampiyonu GALATASARAY
Türkiye Yelken Federasyonu’nun 2012 faaliyet programında yer alan Pirat Ligi’nin şampiyonu Galatasaray Yelken Takımı oldu.
Ligde 5. ve son etap yarışları Ankara Mogan Gölü’nde yapıldı. Türkiye’de ilk kez düzenlen yarışlarda, 12 kulüpten 14 takım mücadele etti.

Ankara Yelken Kulübü’nün ev sahipliğinde yapılan 5. etap yarışlarının ardından genel klasmanda, Çağlan Kurner ve Caner Özkan’dan oluşan Galatasaray Yelken Takımı ilk sırada yer aldı.

Yarışların ardından dereceye giren sporculara düzenlenen törenle ödülleri verildi.

Sporcularımızı kutlar başarılarının devamını dileriz.

———————————————————————

Yelken Şubemize Yeni Tekne

 

Galatasaray Yelken Şubesi, 26 Eylül tarihinde yapılan törenle yeni teknesine kavuştu.

Galatasaray Kalamış Tesisleri’nde düzenlenen törenle, Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç ve kızı İpek Kıraç’ın katkılarıyla Sirena Marine firmasına özel olarak yaptırılan Azuree 33 adlı tekne, Yelken şubemize hediye edildi. Tekneye “İpek 1” adı verildi.

Organizasyona Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, Yönetim Kurulu üyeleri Semih Haznedaroğlu ve Mehmet Cibara katılırken, yapılan kokteylin ardından başlayan törende konuklar tekneyi gezdiler. Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, Galatasaray’ın bir dünya kulübü olduğunu ve yelken şubemizin uluslararası alanda Galatasaray’ın adını duyurmaya katkıda bulunacağını ifade etti.

———————————————————————————-

İtalya Laser Master Şampiyonası Yapıldı

 

İtalya Laser Master Şampiyonası Maccagno’da Maggiore Gölü’nde 14 – 16 Eylül 2012 tarihleri arasında Kadınlarda Laser 4.7 ve Radial sınıflarına ve Erkeklerde Radial ve Standart sınıflarına açık yapıldı.

Sporcumuz ve aynı zamanda uluslararası olimpik takım antrenörü Alp Alpagut bu şampiyonada Standart sınıfı genel klasmanda 1-1-1-4-OCS ile birinci oldu.

1974 doğumlu olan Alp Alpagut, yelkene 1983’te Galatasaray Spor Kulübü’nde başladı. Optimist sınıfıyla başlayan yelkencilik rotası onu 250 den fazla milli sporculuğa ve nihayetinde 1996 Atlanta Olimpiyatları’na taşıdı.

Başarılı spor hayatı sayısız ulusal kupa ve 1999 ve 2000 yıllarında Laser Radial Avrupa Kupası Şampiyonluğu, 2001 Laser Radial Dünya Şampiyonası’nda dördüncülük gibi uluslararası derecelerle doludur. Milliyet Gazetesi tarafından 1999 yılının en başarılı beşinci sporcusu seçildi. Sonrasında farklı bir rotaya yöneldi ve 2001 ve 2004 yılları arasında Sailcoach için antrenörlük yapmaya başladı.

Burcu Algon Giorgianni’den sonra İtalya’daki ikinci yelken elçimiz Alp Alpagut, yaklaşık yedi yıldır İtalya, Garda Gölü’nde yaşıyor ve profesyonel antrenörlüğe devam ediyor.

Dönemsel olarak milli takım çalışmalarımızda da görev Alpagut antrenör olarak Finlandiya ve Malezya Olimpik Takımlarıyla 2008 Pekin’e ve Belçika Olimpik Takımı laser sporcusu Wannes Van Lear ile 2012 Londra Olimpiyatları’na götürdü.

Alp Alpagut aynı zamanda geçmişte beraber yarıştığı arkadaşı laser sporcusu Dr. Orkun Soyer ile birlikte 2011 yılında “Laser ve Ötesi, Genç Yelkencinin Elkitabı”nı yazdı (ADF Yayınları).

——————————————————————————–

Bölge Kupası 2 Ayak Yelken Yarışları Yapıldı

 

Bölge Kupası 2 Ayak Yelken Yarışları 13-16 Eylül 2012 tarihlerinde 16 kulüp ve 168 sporcunun katılımı ile Kocaeli Çayırova Şişecam Tesisleri’nde yapıldı.

Optımıst sınıfında 103 sporcu arasında sporcularımızdan Can Pehlivan 1., Haluk Çalın 4., Laser 4.7 sınıfında yarışan sporcumuz Mehmet Duran Dinç 50 sporcu arasında hem genelde 1. hem de Juniorlarda 1. olmuştur.

Sporcularımızı, Optımist Antrenörümüz Tuğkan Kandemir’i, Laser ve Baş Antrenörümüz İsmail Uzunlar’ı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

———————————————————————————-

Simla Çilingiroğlu Balkan Şampiyonu Oldu

 

Türkiye Yelken Federasyonu 2012 yılı faaliyet programında bulunan Delfi Belediyesi 45. Balkan Şampiyonası 80 ülkeden 160 sporcunun katılımı ile 02 – 07 Eylül 2012 tarihleri arasında Galaxidi / Yunanistan’da yapıldı.

Yapılan yarışlar sonucunda sporcularımızın elde ettiği dereceler:

Simla Çilingiroğlu Balkan Şampiyonu
Deniz Bağcı – Kaan Tuna 3.
Mehmet Duran Dinç 8.

Sporcularımızı ve teknik heyetimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.

Yarışların ardından dereceye giren sporculara düzenlenen törenle ödülleri verildi.

Sporcularım Çağlan kuruner ve Caner özkan ı kutlar başarılarının devamını dileriz.
Yarışların ardından dereceye giren sporculara düzenlenen törenle ödülleri verildi.

Sporcularım Çağlan kuruner ve Caner özkan ı kutlar başarılarının devamını dileriz.

————————————————————————

YÜZME

Yüzme Şubemiz 2012-2013 Sezonunu Açtı

 

Geçen yılı 102 Yeni Türkiye Rekoru kırarak ve şampiyonluklarla süsleyerek bitiren yüzme takımımız yeni sezon hazırlıklarına Galatasaray Ergun Gürsoy Olimpik Havuzu’nda başladı.

Tecrübeli antrenör kadrosu ve altyapı hocaları ile yeni sezonda hem yurt içinde şampiyonluklar hedeflenirken uluslararası kulvarlarda da başarılar bekleniyor.

2011-2012 sezonunda kazanılan şampiyonluklar, kırılan rekorlar ve olimpiyatlara katılma hakkını kazanan 6 Türk yüzücüden dördünün kulübümüzden çıkması doğal olarak Türkiye çapında çeşitli şehirlerde yüzme alt yapılarında yetişen gençlerimize örnek oldu. Bu gençlerden kulübümüze gelerek sarı kırmızılı mayoyu giymek isteyenler arasından kulüp barajını geçenler havuzumuzda antrenmanlara başladılar.

Yüzme tarihimizde ilk kez Bayanlar Olimpiyat A barajını geçerek Londra’ya giden Burcu Dolunay, B Barajını geçen Dilara Buse Günaydın, Kemal Arda Gürdal, Derya Büyükuncu ve B barajını aşan ama olimpiyat daveti almayan Nezir Karap, Güven Duvan, Ömer Aslanoğlu ve Doğa Çelik önümüzdeki sezonda yeni katılımlarla güçlenen kadromuzla birlikte yeni rekorlar ve madalyalar hedeflemekteler.

Halen milli takımın kadrosunu büyük oranda oluşturan yüzücülerimiz Dünya Kısa Kulvar, Akdeniz Oyunları ve Avrupa Gençler yarışlarında daha büyük hedeflere ulaşmak için çalışıyorlar. Kulübümüzün önem verdiği alt yapı çalışmalarının değerlendirilmesine katkıda bulunacak olan yaş gurupları yüzücülerimizle Gençlik Oyunları (EYOF) ve COMEN turnuvalarında elde edilen neticeleri geliştirmek ve arzulanılan hedeflere ulaşmak için çalışmalar yapılıyor.
Galatasaray Yüzme Şubesi Koordinatörü Yılmaz Özüak, kulüp başkanımızın, su sporlarından sorumlu yönetim kurulu üyesi Semih Haznedaroğlu ve tüm yönetim kurulu üyeleri ile şubeye yardımlarını esirgemeyen eski yöneticimiz Ergun Gürsoy’un desteklerinin bu başarılarda büyük önem taşıdığını belirterek 2012-2013 sezonunda yurt dışında da başarılar hedeflediklerini belirtti.

—————————————————————

Kız Kulesi Yüzme Yarışması Yapıldı

Yüzme Federasyonu’na bağlı İstanbul Yüzme İl Temsilciliği ile Üsküdar Belediyesi’nce ortaklaşa olarak üçüncüsü düzenlenen Kız Kulesi Yüzme Yarışması, 8 Eylül 2012 tarihinde, Salacak sahili ve Kız Kulesi arasındaki yaklaşık 400 metrelik parkurda yapıldı.

Yarışlar bayan erkek 11-14 / 15-20 / 21-30 / 31-40 / 41-50 / 51-60 ve 60 + yaş kategorilerinde düzenlendi ve 32 bayan 150 erkek olmak üzere toplam 182 sporcu katıldı.

Yarışmaya katılan sporcularımızdan;

Deniz Eylül Kürklü (16) 04:39:51’lik derecesiyle kadınlar genel klasmanda 1. (Aynı zamanda yaş kategorisinde 1. ),

Hasan Emre Musluoğlu (20) 04:02: 06’lık derecesiyle erkekler genel klasmanda 2. (Aynı zamanda yaş kategorisinde 2.),

Zeynep Dilek Gerez Turgay (37) 05:44:20’lık derecesiyle kadınlar genel klasmanda 5. (Aynı zamanda yaş kategorisinde 1.),

Pelin Çelik (40) 08:46:77’lık derecesiyle kadınlar genel klasmanda 20. (Aynı zamanda yaş kategorisinde 2.),

Aras Şenol (19) 04:26:98’lik derecesiyle erkekler genel klasmanda 6. (Aynı zamanda yaş kategorisinde 4.),

Ateş Gösterişlioğlu (17) 04:31.82’lik derecesiyle erkekler genel klasmanda 7. (Aynı zamanda yaş kategorisinde 5.),

Güneş Gösterişlioğlu (17) 04:34:36’lık derecesiyle erkekler genel klasmanda 8. (Aynı zamanda yaş kategorisinde 6.),

Hikmet Kerim Sucu (53) 09:11:85’lık derecesiyle erkekler genel klasmanda 69. (Aynı zamanda yaş kategorisinde 11.) olmuşlardır.

Yarışlara katılan tüm yüzücülerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.

————————————————————————–

Suha Tokman’a Yılın Koçu Ödülü

Kulübümüzün master yüzücülerinden Suha Tokman Amerika Birleşik Devletleri’nde 300 aday yüzme koçları arasında yılın koçu ödülünü aldı.

Las Vegas’ta düzenlenen törenle ödülünü alan sporcumuz 1963 yılında Galatasaray’da yüzmeye başladı. Daha sonra Yılmaz Özüak’ın verdiği görevle kulüpte antrenörlüğe başladı. İlk antrenörlük lisansını Selahattin Türkmen’den aldı. 1979 yılında Amerika’da Alaska eyaletinde yüzme antrenörlüğüne başladı. Orada eğitim aldı. Tokman, 1981 yılından beri American Swimming Coaches Association (ASCA) üyesidir ve 5. kademe antrenörlük brövesi vardır. Alaska ve Oregon eyaletlerinde 9 yıl antrenörlükten sonra Oregon’da Superior Aquatics takımını çalıştırdı ve şampiyonalara katıldı. Aynı takımla iki kez de Amerikan Olimpiyat seçmelerine katıldı.

Sporcumuzu kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

——————————————————————————-

Yüzme Dünyasından Haberler

29 Eylül 2012 tarihinde Portekiz’in Lizbon kentinde yapılan LEN (Avrupa Yüzme Birliği) Genel Kurulunda, Yönetim Kurulu Üyeliğine aday gösterilen Türkiye Yüzme Federasyonu Başkan Vekili Haşim Onat Yıldırım katılımcı 44 Ülkenin oy birliği ile Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi, ayrıca LEN teknik kurullarına da ülkemizden 3 isim seçildi. Buna göre; Yüzme Federasyonu Yönetim Kurulu Üyemiz Cem Görgül, LEN Masterlar Teknik Kurul Üyeliği, Yüzme Federasyonu Senkronize Yüzme Teknik Kurul Başkanı Yıldız Kavaklıoğlu LEN Senkronize Yüzme Teknik Kurul Üyeliğine ve Yüzme Federasyonu Açık Su Teknik Kurul Üyesi Prof.Dr. Bahtiyar Özçaldıran, LEN Açık Su Teknik Kurul Üyeliklerine seçilmişlerdir.

Haşim Onat Yıldırım, Cem Görgül, Yıldız Kavaklıoğlu ve Prof.Dr. Bahtiyar Özçaldıran‘ı tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyoruz.

——————————————————————-

Kalamış Tesislerimizde İnşaat sona yaklaştı…

Resimler 26 Eylül 2012 Çarşamba günü çekilmiştir.

—————————————————

Başkan Ünal Aysal’dan Kalamış Tesisleri’ne Ziyaret

 

Başkan Aysal ve beraberindeki heyet, 29 Eylül 2012 Cumartesi günü sosyal tesis binalarını, yapımı devam eden olimpik yüzme havuzunu ve yelken şubesini ziyaret ederek çalışmaları yerinde izledi.

İncelemeler sırasında Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal’a Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, su sporlarından sorumlu Yönetim Kurulu üyemiz Semih Haznedaroğlu, Sportif AŞ Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, Sportif Koordinatör Bülent Tulun, Yüzme Şubesi Kaptanı Yılmaz Özüak, Su Topu Şubesi Kaptanı Vakur Dağdeviren, eski yöneticilerimizden Ergun Gürsoy ve uzun yıllar yönetim kurullarımızda tesisleşme ile yaptığı çalışmalarla öne çıkan TFF Eski Başkanı Özkan Olcay eşlik etti.

Başkan Ünal Aysal, tesislerdeki incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Sporcularımızdan başarı istemek kolay ama onlara başarıyı yakalayacak imkanları yaratmak lazım. Bizde yönetim olarak sınırlı imkanlarımızla elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

—————————————————

NOT: Bu Bültenleri almak istemiyorsanız susporlari@galatasaray.org adresine konu bölümüne NO yazılı bir boş mail atmanız yeterlidir.
Celal Gürsoy

SU SPORLARI İLETİŞİM KOORDİNATÖRÜ