Galatasaray Spor Kulübü Su Sporları Şubeleri 8. Haber Bülteni (5 Nisan 2012)

 

KÜREK

Milli Takım Kadrosu Açıklandı

2012 sezonunda uluslar arası yarışmalara ve şampiyonalara katılacak milli takımlarımızın oluşturulma sürecinde son testler yapıldı.

Resim: Hafif Kilo Dört Tek Dümencisiz ekibimiz yarışı kazanırken.

Bu çerçevede, faaliyet programında yer alan son “Ergometre Test”i 03 Mart günü tüm kulüplerin sporcularının iştiraki ile Küçükçekmece kürek tesislerimizde gerçekleştirildi. Öngörülen hedefleri tutturan kürekçilerimiz, 17 Mart günü bu kez Adana’da yapılacak “Su Testi”ne girdiler.

10 sporcumuz, sezonun ilk uluslar arası sınavında milli formayı giyme hakkını kazandılar. Sporcularımız, çalışmalarını, aynı zamanda ulusal takım antrenörleri olarak da belirlenen antrenörlerimiz Nikolay Vassiliev ve Mehmet Mumcuoğlu’nun nezaretinde kulübümüz tesislerinde sürdürecekler. 11 Nisan’a kadar devam edecek çalışma programı sonrasında takımımız 14-15 Nisan tarihlerinde Zagreb Uluslararası Kürek Yarışmaları’na katılacak. Hareket 12 Nisan günü.

Kürek Milli Takımı kadrosunda yer alan sporcularımızın isimleri, kategorileri ve yarışacakları tekne sınıfları şöyle belirlendi:

Barbaros Gözütok – Bayram Sönmez (Hafif Kilo Büyük A Erkekler İki Çifte).
Hüseyin Kandemir (Hafif Kilo Büyük A Erkekler Tek Çifte).
Enes Kuşku – Nadir Şahin (Hafif Kilo Büyük B Erkekler İki Çifte).
Burak Acar (Genç A Erkekler Tek Çifte).
Caner Çelik – Deniz Karadayı – Koray Koçak – Onur Kayacan (Genç A Erkekler Dört Tek Dümencisiz).

Diğer taraftan, geçen ay ülkemize gelerek çalışmalara başlayan dünyaca ünlü bayan kürekçilerimiz Luchian Anca ve Geanina Zlavog Elena, antrenörleri Ana Maria Apachitei ile birlikte Fethiye’de kampa girmişlerdir. 06 Mart günü başlatılan kamp süreci 12 Nisan’da sona erecektir.Sporcularımıza ve Antrenörlerine başarılar diliyoruz.——————————–

SUTOPU

Sutopu Ümit Milli Takım Aday Kadrosu Açıklandı

7-10 Nisan 2012 tarihleri arasında Gürcistan’nın Tiflis kentinde yapılacak olan Sutopu Turnuvası için Ümit Milli Takım aday kadrosuna kulübümüzden 6 sporcu ve yardımcı antrenör olarak Antrenörümüz Murat Numanoğlu çağrılmıştır.

Milli takıma seçilen sporcularımız Ege Çolak, Atakan Destici, Fırat Yaşlı, Şafak Şimşek, Adem Duymaz ve Saruhan Kamçı ile antrenörümüze başarılar dileriz.

——————————

Sutopu Ümitler Ligi

Ümitler Sutopu 1. Lig 2. Devre 1. Bölüm maçları 31 Mart ve 1 Nisan tarihlerinde Ataköy Yüzme Havuzunda yapıldı. Takımımız üç galibiyet bir yenilgi aldı.

Galatasaray 15 – İYİK 5

Galatasaray 5 – ENKA 11

Galatasaray 8 – ESTİ 6

Galatasaray 16 – Çınarlı 3

Sporcularımızın ve Teknik Kadronun başarılarının devamını dileriz.

———————————

Sutopu Deplasmanlı 1. Lig

Deplasmanlı 1. Lig Sutopu programı dahilinde 24 Mart tarihinde yapılan maçta takımımız Burhan Felek Olimpik Havuzu’nda ESTİ karşısında 17-2 galip gelerek başarılı grafiğini devam ettirdi.

Sporcularımızı ve Antrenörlerini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

———————————————

Sutopu Gençler Ligi

Gençler Ligi 1. Lig 2. Devre 1. Bölüm maçları 17-18 Mart tarihlerinde İzmir’de yapıldı.

Takımımız çıktığı üç maçın ikisini kazandı.

Galatasaray 19 – Işıkkent 1

Galatasaray 8 – İYİK 10

Galatasaray 19 – Bursa Belediye 6

Sporcularımızın ve Antrenörlerinin başarılarının devamını diliyoruz.

———————————————-

Sutopu Küçükler Ligi

Küçükler 1. Lig, 1. Devre, 1. Bölüm maçları Ataköy Havuzunda 3-4 Mart tarihlerinde yapıldı.

Selanik Kampından dönen sporcularımız bütün maçlarını kazandı.

Galatasaray 19 – İYİK 1

Galatasaray 8 – ODTÜ 3

Galatasaray 16 – ASSK 0

Sporcularımızı ve Antrenörlerini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

—————————————————-

Sutopu Deplasmanlı 1. Lig

3-4 Mart tarihlerinde Galatasaray Ergun Gürsoy Olimpik havuzunda yapıldı.

Takımımız iki maçını da galibiyetle bitirdi.

Resim: ENKA maçından bir enstantane.

Galatasaray 12 – ENKA 5

Galatasaray 13 – Işıkkent 2

Sporcularımızı ve Antrenörlerini kutlar başarılarının devamını dileriz.

——————————————–
YELKEN

Kalamış Kupası Yelken Yarışları yapıldı

31 Mart 2012 Cumartesi günü Kalamış parkurunda yapılan “Kalamış Kupası Yelken
Yarışları”nda dereceye giren sporcularımız aşağıda belirtilmiştir:
 
Optimist sınıfında (55 katılım) Genel:
Can Pehlivanoğlu 2.
Can Dilikoğlu 4.
 
Optimist Junior Sınıfında:
Can Dilikoğlu 2.
Sarp Kanat Yetginer 5.
 
420 sınıfında (8 katılım):
Tora Kutoğlu – Pamircan Yetginer 2.

Sporcularımızın ve Antrenörlerinin başarılarının devamını dileriz.

————————————–

Yelkencilerimiz Cima Hazırlık Kampına Davet Edildiler

Yelken şubesi 420 sınıfı sporcularımızdan Deniz Bağcı – Kaan Tuna ve Tora Kutoğlu – Pamircan Yetginer‘den oluşan iki takımımız da 22-25 Mart 2012 tarihleri arasında Yelken Federasyonu tarafından Bodrum’da Antrenör Dan Schieber yönetiminde yapılacak olan 420 sınıfı Cima hazırlık kampına davet edildiler.

Sporcularımız ve Antrenörlerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

———————————–

Şubemiz Laser Europa Cup ve Optimist Easter Regatta Yarışlarına Katılacak

Galatasaray Yelken Şubesi Laser Takımı sporcularımızdan Mehmet Duran Dinç, Ali Fuat
Yuvalı
ve Ceren Celayır Antrenörleri İsmail Uzunlar nezaretinde 14-18 Mart 2012 tarihinde Slovenya’nın Koper şehrinde ve 22-25 Mart 2012 tarihinde İtalya’nın Torbelo şehrinde yapılacak olan Laser Europa Cup yarışlarına katıldılar.

Optimistçilerimizden Ece Naz Karamağara, Berkan Gedik, Asya İkizler, Ali Zorbey Pekiner, Aleyna Pekiner ve Fevzi Mustafa Durgun Antrenörleri Tuğkan Kandemir nezaretinde 5-8 Nisan 2012 tarihinde Slovenya’nın Portoroz şehrinde yapılacak olan
Optimist Easter Regatta yarışlarına katılacaklardır.

Tüm Sporcularımıza ve Antrenörlerine yarışlarda başarılar dileriz.

———————————–

Tebrikler Can Demirel

Yelken şubesi sporcumuz Can Demirel Türkiye Yelken Federasyonu Windsurf / Kitesurf Komitesi Başkan Yardımcılığı’na atanmıştır.

Kendisini tebrik eder yeni görevinde başarılar dileriz.

———————————-

Sporcularımız Optimist Milli Takım Seçme Yarışlarına Katıldılar

Optimist Milli Takım seçmelerine katılmaya hak kazanan Haluk Çalın, Can Pehlivan, Can Dilikoğlu, Sarp Yetginer ve Doğukan Aras’tan oluşan optimist takımımız 10-14 Mart 2012 tarihleri arasında antrenörümüz Tuğkan Kandemir gözetiminde Bodrum İçmeler’de önce kamp yapıp sonra da 15-18 Mart 2012 tarihlerinde yapılan Optimist Milli Takım seçme yarışlarına katıldılar.

—————————————

YÜZME

23 Nisan Yüzme Yarışı Ön Elemeleri Yapıldı

28 Mart – 01 Nisan tarihlerinde Burhan Felek Yüzme Havuzu’nda yapılan 11-12 Yaş “23 Nisan Ön Eleme Yarışları”na 26 takım katıldı. Galatasaray Yüzme Şubesi yarışlara 52 sporcu ile iştirak etti.

Sporcularımız müsabakalarda 12 birincilik, 17 ikincilik ve 14 üçüncülük aldılar.

Yarışlarda derece alan sporcularımız:

BRANŞ

YAŞ

İLK 3

SPORCULAR

200m Kurbağalama

11

1

GÜLSER ÖZEL
100m Kurbağalama

11

1

GÜLSER ÖZEL
50m Kurbağalama

11

1

GÜLSER ÖZEL
200m Karışık

11

3

GÜLSER ÖZEL
50m Kelebek

11

2

ZEYNEP KURBANZADE
200m Serbest

11

3

ZEYNEP KURBANZADE
100m Serbest

11

3

SENA ÖZKAN
Kelebek

11

2

SENA ÖZKAN
100m Karışık

11

3

SENA ÖZKAN
50m Sırtüstü

11

2

EKİN DOĞA ÇELİK
100m Sırtüstü

11

3

CEYDA KARAKAŞ
50m Sırtüstü

11

3

BEYZA SILA DİŞÇEKEN
50m Kurbağalama

11

2

SUDE SEMENT
100m Karışık

11

3

EFE BAHADUR
50m Kurbağalama

11

1

DEMİRKAN DEMİR
100m Kurbağalama

11

1

DEMİRKAN DEMİR
200m Kurbağalama

11

1

DEMİRKAN DEMİR
200m Karışık

11

1

DEMİRKAN DEMİR
100m Kurbağalama

11

3

ORKAN AKDOĞAN
200m Kurbağalama

11

2

ORKAN AKDOĞAN
4*50m Karışık Bayrak Bayan

11

1

BEYZA SILA DİŞÇEKEN, GÜLSER ÖZEL, ZEYNEP KURBANZADE, EKİN DOĞA ÇELİK
4*50m Karışık Bayrak Erkek

11

1

EFE BAHADUR, DEMİRKAN DEMİR, OZAN YEŞİL, ORKAN AKDOĞAN
4*50m Serbest Bayrak Bayan

11

2

ZEYNEP KURBANZADE, CEYDA KARAKAŞ, EKİN DOĞA ÇELİK, SENA ÖZKAN
4*50m Serbest Bayrak Erkek

11

2

DEMİRKAN DEMİR, EFE BAHADUR, ULAŞCAN ZORER, ORKAN AKDOĞAN
200m Serbest

12

1

M. SUDE GONCA
200m Serbest

12

2

EZGİ YILMAZ
200m Serbest

12

2

A. SİNAN SEYHAN
100m Serbest

12

3

EZGİ YILMAZ
100m Serbest

12

2

A. SİNAN SEYHAN
200m Kelebek

12

2

ADA UÇAR
200m Kelebek

12

3

M. SUDE GONCA
100m Kelebek

12

2

M. SUDE GONCA
200m Sırtüstü

12

1

İNCİ Z. BAYRAMİÇLİ
200m Sırtüstü

12

2

ATA AKMAN
100m Karışık

12

2

İNCİ Z. BAYRAMİÇLİ
100m Karışık

12

3

MELİSA ERTUĞ
400m Serbest

12

1

EZGİ YILMAZ
100m Sırtüstü

12

2

İNCİ Z. BAYRAMİÇLİ
200m Karışık

12

2

M. SUDE GONCA
200m Karışık

12

3

DİLARA BAHADUR
4*50m Karışık Bayrak Bayan

12

2

İNCİ Z. BAYRAMİÇLİ, M.SUDE GONCA,
DİLARA BAHADUR, EZGİ YILMAZ
4*50m Serbest Bayrak Bayan

12

3

M.SUDE GONCA, DİLARA BAHADUR,
İNCİ Z. BAYRAMİÇLİ, MERVE ADIGÜZEL
4*50m Serbest Bayrak Erkek

12

3

ATA AKMAN, ALİM SİNAN SEYHAN,
SABRİ B. UYSAL, MERT ÜSTÜNSÖZ
       

Sporcularımızı ve Antrenörleri Duygu Karadağ ile Fatih Kurt’u kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

————————————————

Genç Yüzücülerimizden 11 Türkiye Rekoru Geldi

Galatasaraylı yüzücüler 31 Mart – 01 Nisan 2012 tarihlerinde Portekiz’de yapılan ve 12 Ülkeden 174 sporcunun katıldığı Multinations Gençler Yüzme Yarışmaları’nda 2 altın, 3 gümüş, 8 bronz madalya kazandılar.

Sporcularımız aynı zamanda 11 Türkiye Rekoru’na da imza attılar.

Madalya alan sporcularımız:

Elif Nur Nas 1 Altın – 1 Gümüş – 1 Bronz
Nezir Karap 1 Altın – 3 Bronz
Sude Özgen 1 Gümüş – 1 Bronz
Türker Ayar 2 Bronz
Hande Zeynep Kıvanç 1 Gümüş – 1 Bronz

Multinations Gençler Rekor Kıran sporcularımız
31 Mart-01 Nisan 2012 / Portekiz

Adı Soyadı

Mesafe

Derece

Rekor

Elif Nur Nas

200mt Serbest

2.05,04

15-16 Yaş

Elif Nur Nas

4x100mt Karışık Bayrak

4.18.39

15-16 Yaş

Elif Nur Nas

4x100mt Karışık Bayrak

4.18.39

17-18 Yaş

Elif Nur Nas

100mt Serbest

58.29

15-16 Yaş

Elif Nur Nas

100mt Serbest

58.29

17-18 Yaş

Gülşah Sude Özgen

4x100mt Karışık Bayrak

4.18.39

15-16 Yaş

Gülşah Sude Özgen

4x100mt Karışık Bayrak

4.18.39

17-18 Yaş

Nezir Karap

4x200mt Serbest Bayrak

7.36.60

17-18 Yaş

Nezir Karap

4x200mt Serbest Bayrak

7.36.60

19+ Yaş

Kaan Türker Ayar

4x200mt Serbest Bayrak

7.36.60

17-18 Yaş

Kaan Türker Ayar

4x200mt Serbest Bayrak

7.36.60

19+ Yaş

Sporcularımızı ve Antrenörleri Ali Özüak ile Ömür Sönmez’i kutlar başarılarının devamını dileriz.

—————————————

Yıldız Yüzücülerimiz Yunanistan’daydı

31 Mart – 01 Nisan 2012 Tarihlerinde Corfu’da yapılan Multinations Yıldızlar Yüzme Yarışlarına kulübümüzden üç sporcu katıldı. 10 ülkeden 220 sporcunun katıldığı yarışmalarda ülke takımı olarak Bayanlarda 2. Sırada yer aldık. Böylece bu yaş gurubunda şimdiye kadar elde edilmiş en iyi derece yapılmış oldu.

13-14 Yaş Bayanlarda H. Zeynep Kıvanç ve Asude Kopuz ile 15-16 yaş Erkeklerde Deniz Palalar’ın dereceleri aşağıdaki gibi oldu:

       

Adı Soyadı

Mesafe

Derece

Sıra

H.Zeynep Kıvanç

4x100mt Karışık Bayrak

4.31.40

2.

 

100mt Sırtüstü

1.07,10

3.

 

200mt Sırtüstü

2.26.85

4.

Deniz Palalar

4x100mt Karışık Bayrak

4.03,30

7.

 

100mt Kelebek

1.00.33

9.

 

100mt Serbest

56.16

 

Asude Kopuz

200mt Karışık

2.31,24

 

 

400mt Karışık

5.23.49

 

       

Yüzücülerimizi ve Antrenörleri Memduha Denizer’i kutlar, başarılarının devamını dileriz.

————————————

Yüzücülerimizden Başarılı Hafta Sonu

Sporcularımız 17-18 Mart tarihlerinde ikisi uluslar arası ve biri yurtiçi olmak üzere üç farklı yerde yarışmalara katıldılar ve büyük başarılara imza attılar.

HOLLANDA

Amsterdam Swim Cup 2011’e katılan milli takım sporcularımızdan Burcu Dolunay 100m. Serbestte kendisine ait olan 19+ yaş bayanlar Türkiye rekorunu 00:56,64 derecesi ile geliştirdi.

Dilara Buse Günaydın 50m. Kurbağalamada 00:32,44 derecesi ile kendisine ait olan 19+ yaş bayanlar Türkiye rekorunu geliştirdi.

Ayrıca Dilara Buse Günaydın 100m. Kurbağalamada yüzmüş olduğu 01:10,73 derecesi ile Olimpiyat B barajını aştı ve katılım hakkını elde etti.

Timur Dellaloğlu 400m. Karışıkta 04:31,74 derecesi ile 1. olarak altın madalyanın sahibi oldu.

Sporcularımızı ve yarışmada onlarla birlikte olan Antrenörümüz Metin Yüzgüleç‘i kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Final ve yarı final yüzen sporcularımız:

Burcu Dolunay: 100m. Serbest (15.)

Buse Günaydın: 50m. Kurbağalama (6.), 100m. Kurbağalama (5.) – Olimpiyat B Barajı,
200m. Kurbağalama (4.)

Melisa Akarsu 200m. Kelebek (6.)

K. Arda Gürdal 50m. Serbest (8.), 100m. Serbest (11.), 200m. Serbest (5.)

Timur Dellaloğlu 200m. Kurbağalama (6.), 400m. Karışık (1.)

Ömer Aslanoğlu 50m. Kurbağalama (6.), 100m. Kurbağalama (6.)

İskender Baslakov 50m. Serbest (7.), 50m. Kelebek (7.), 50m. Sırtüstü (6.),
100m. Sırtüstü (8.)

Milli Takım 20 Mart – 10 Nisan 2012 tarihlerinde Fransa’da Font Romeu’da Yükselti Kampı yapacaklar, ardından Hollanda’da 12 – 15 Nisan 2012 tarihlerinde düzenlenecek olan Eindhoven Dutch Open yarışlarına katılacaklar. Daha sonra 16 – 17 Nisan 2012 tarihlerinde Hollanda-Eindhoven’da yapılacak olan Start ve Dönüş testlerine katılacaklar ve son olarak da 20 – 22 Nisan 2012 tarihlerinde İsveç’te düzenlenecek olan Sweeden Grandprix yarışlarına katılacaklar.

Başarılar diliyoruz.

ALMANYA
12 yaş bayan ve 13 yaş erkek takımımız Almanya’da düzenlenen Pamina Cup 2012 yarışlarına katıldılar. 10 sporcuyla katıldığımız yarışlarda sporcularımız 5 Altın, 6 Gümüş ve 4 Bronz madalya kazandılar.

Ayrıca müsabaka sonunda sporcumuz Ahmet Yılmaz 13 yaş erkeklerde en yüksek Fina puanını alarak en başarılı sporcu seçildi.

Madalya alan sporcularımız:

Bayanlar: Melisa Sude Gonca: 2 Altın, 2 Gümüş, 1 Bronz

İnci Zeynep Bayramiçli: 1 Altın

Dilara Bahadur: 1 Gümüş

Erkekler: Ahmet Yılmaz: 1 Altın, 2 Gümüş, 1 Bronz

Efe Yenigün: 1 Altın, 1 Gümüş, 2 Bronz

Almanya’ya giden ve başarılı olan tüm sporcularımızı, Antrenörleri Sezar Algül ve Fatih Kurt’u kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

İSTANBUL
17-18 Mart tarihlerinde İTÜ yüzme havuzunda yapılan milli takım seçmelerinde sporcularımız başarılı sonuçlara imza attılar. Sporcularımız 2 gün süren müsabaka boyunca toplam 10 Türkiye rekoru kırarak büyük bir başarı gösterdiler.

Rekor kıran sporcularımızı ve Antrenörleri Ali Özüak, Dejan Pejinovic, Memduha Denizer, Hakan Kiper ve Ömür Sönmez’i, ayrıca kondisyonerimiz Kadir Arpacı’yı başarılarından dolayı kutluyor ve başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.

Türkiye rekoru kıran sporcularımız aşağıdaki gibidir:

Alpkan Örnek 400m. Karışıkta Derya Büyükuncu’ya ait olan ve 19 yıldır kırılamayan 17-18 yaş erkekler Türkiye rekorunu 04:32,28 derecesi ile sabah seansında kırıp, akşam seansında da 04:30,91 derecesi ile kendi rekorunu geliştirdi. Alpkan Örnek 200m. Kurbağalamada Timur Dellaloğlu’na ait olan 17-18 yaş erkekler Türkiye rekorunun 02:20,46’lık derecesi ile yeni sahibi oldu.

Nezir Karap 400m. Serbestte Uğur Taner’in 1991 yılında kırmış olduğu 21 senelik 17-18 yaş erkekler ve 19+ yaş erkekler rekorunun 03:56,54 derecesi ile yeni sahibi oldu. Ayrıca Nezir Karap 200m. Serbestte yüzmüş olduğu 01:51,05 derecesi ile Olimpiyat B barajını aştı ve katılım hakkını elde etti.

Elif Nur Nas 100m. Serbestte Gizem Papila ve Ceren Hatipoğlu’na ait olan 15-16 yaş ve 17-18 yaş bayanlar Türkiye rekorunun 00:58,46 derecesi ile yeni sahibi oldu. Elif Nur Nas 200m. Serbestte Gizem Bozkurt’a ait olan 15-16 yaş bayanlar Türkiye rekorunu 02:05,18’lik derecesi ile eline geçirdi.

Gülşah Sude Özgen 200m. Kurbağalamada Buse Günaydın’a ait olan 15-16 yaş bayanlar Türkiye rekorunu sabah seansında 02:37,69 derecesi ile kırıp, akşam seansında kendi rekorunu 02:36,86 derecesi ile geliştirdi.

Yarışmaların sonunda en yüksek FINA puanı alan erkek sporcu olarak sporcumuz Nezir Karap’a ve bayanlarda en yüksek puanı alan Fenerbahçe Spor Kulübü’nden Dilara Altıntop’a Yüzme Federasyonu genel sekreteri Hakan Aktaç tarafından plaket verildi.

———————————

Çanakkale Şehitlerini Anma Masterlar Yüzme Müsabakaları’na katıldık

17-18 Mart, 2012 tarihleri arasında Sultanbeyli’de yapılan Çanakkale Şehitlerini Anma Masterlar Yüzme Müsabakaları’na takımımızdan Elif Dalve Başer, Şeyma Kolaylı, Ömer Uğur ve Murat Özüak olarak katıldı.

Kulüpler arası ve ferdi yarışların dışında klasman dışı olarak Galatasaraylı yüzücüler İstanbul Yüzme İhtisas Kulübü’nden yüzücülerle karma takımlar yaratarak yarıştılar.

Sonuçları http://istanbulyuzmetemsilciligi.com/category/yaris-sonuclari bağlantısından alabilirsiniz.

——————————

13 + Yaş Bayan ve 15 + Yaş Erkek Test Yarışları Yapıldı

3-4 Mart 2012 tarihlerinde 13 + Yaş Bayan ve 15 + Yaş Erkek Test Yarışları Burhan Felek Kapalı Yüzme Havuzu’nda yapıldı.

Şubemiz yarışmalara 31 sporcu ile katıldı.

Organizasyonda yüzücülerimiz 11 Birincilik – 7 İkincilik – 12 Üçüncülük kazandılar.

Sporcularımızı ve antrenörlerini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

———————————–

11 – 12 Yaş İl Karma Takımı Belirlendi

İstanbul İl Yüzme Temsilciliği tarafından yapılan 11-12 Yaş Seçme Yarışları sonunda il karması belli oldu.

Kulübümüzden Melise Sude Gonca, Zeynep Kurbanzade, Gülser Özel, Demirkan Demir, Orkan Akdoğan, Ezgi Yilmaz (yedek), Ekin Doğa Çelik (yedek), Beyza Sila Dişçeken (yedek) İl Karması’na seçildiler.

Sporcularımızı ve antrenörlerini kutlar başarılarının devamını dileriz.

——————————————————-

Kalamış Tesislerimizde İnşaat faaliyetleri devam ediyor, çatı kapanıyor…

Resim 24 Mart Cumartesi günü çekilmiştir.

Reklamlar